Mszą św. w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej rozpoczęliśmy dziś pożegnanie ze szkołą. Uroczystość zakończenia roku szkolnego kontynuowana była w szkole, a gośćmi byli dziś licznie przybyli Rodzice z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Katarzyną Naporą na czele oraz Wójt Gminy Niedźwiedź Pan Rafał Rusnak. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego, nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy klasy 8 nowemu pocztowi z klas 7. Następnie, po przemówieniach zaproszonych gości, nasi Ósmoklasiści zaprezentowali pożegnalny program artystyczny, w którym znalazły się wspomnienia, podziękowania, chwile uśmiechu i wzruszeń. Bardzo nam ciężko z Wami się rozstawać ale dla Was kochani czas już wyfrunąć z gniazda i zdobywać nowe cele w życiu. Szczęśliwej drogi, już czas
Po rozdaniu świadectw, nagród i statuetek za osiągnięcia sportowe, wszyscy udali się do klas na ostatnie przed wakacjami spotkania z Wychowawcami.
Życzymy wszystkim udanych wakacji i dobrego wypoczynku!
Składamy Wielkie
Podziękowania dla Zarządu Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej oraz dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród książkowych, pamiątkowych statuetek i dyplomów dla naszych uczniów
Załączamy życzenia wszelkiej pomyślności i samych słonecznych dni