Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo uroczysty, gdyż świętowaliśmy podwójnie. Pierwszoklasiści złożyli Ślubowanie i zostali pasowani na uczniów, odbyła się także Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pierwszoklasiści wraz z Panią Wychowawczynią mgr Małgorzatą Kielusiak zaprezentowali swoje wiadomości, umiejętności i talenty potwierdzające ich gotowość do zostania uczniami. Nie zapomnieli o podziękowaniu dla obecnej na uroczystości wraz z przedszkolakami Pani Gosi Drab - Wychowawczyni z Przedszkola.
W obecności pocztu sztandarowego, dyrekcji, nauczycieli, rodziców oraz kolegów i koleżanek, uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Kolejno, zgodnie z tradycją szkoły, ołówkiem, który pasował już wiele pokoleń uczniów naszej szkoły, zostali przez Panią Dyrektor mgr Agnieszkę Sasal pasowani na uczniów. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy Dyplom. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność i pomoc w przygotowaniu tak ważnej w życiu ucznia uroczystości, natomiast pierwszoklasistom życzymy powodzenia i samych dobrych dni w szkole
Samorząd uczniowski przygotował podziękowania i życzenia "na wesoło" dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, także w stylu hip-hop. Krótki recital dał nam też nasz uzdolniony akordeonista Wiktor, a następnie uczniowie wręczyli wszystkim nauczycielom i pracownikom kreatywne, samodzielnie wykonane upominki. Dziękujemy
Pani Dyrektor Agnieszka Sasal złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom podziękowania za ich pracę oraz życzenia, odczytała życzenia nadesłane przez Poseł na Sejm RP Barbarę Bartuś, a następnie wręczyła nauczycielom i pracownikom Nagrody Dyrektora oraz pamiątkowe kubki z przesłaniem: "Dziękujemy za Twoją pracę"