Zakończyły się tegoroczne zawody w piłce ręcznej. Aż trzy z czterech naszych drużyn reprezentowały powiat limanowski na półfinałach wojewódzkich, które w tym roku odbywały się na hali sportowej w Bobowej koło Gorlic.
W pierwszym dniu a dokladnie 29 kwietnia zaprezentowali się chłopcy z klas 4-6 rocznik 2012/13/14 którzy po pięknych meczach wywalczyli 2 miejsce, co nie wątpliwie jest sukcesem Dodatkowo Grzegorz Kozyra został wybrany Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny
Skład drużyny chłopców:
Kozyra Grzegorz
Cebula Kacper
Wietrzyk Hubert
Zelek Aleksander
Popielski Jakub
Jania Eryk
Rusnak Sebastian
Woźniak Aleks
Zapała Jakub
Rusnak Jan
Rosa Alexander
Grzyb Dawid
Liberda Piotr
Kolejny dzień 30 kwiecień to zmagania klas 7-8 rocznik 2010/11 również w Bobowej
Naprzemienne mecze chłopców i dziewcząt dały kolejne sukcesy w półfinałach wojewódzkich.
Dziewczęta podobnie jak młodsi chłopcy wywalczyły 2 miejsce Dodatkowo Najelpsza zawodniczka naszej drużyny okazała się Sater Milena
Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Wojtyczka Anna
Mrózek Paulina
Stąpór Julia
Sater Milena
Tram Maja
Lasak Małgorzata
Rusnak Martyna
Jania Zuzanna
Haras Lena
Gawronek Natalia
Na koniec zostali starsi chłopcy czyli rocznik 2010/11, którzy minimalnie i pechowo przegrali walkę o 2 miejsce ostatecznie zdobywając trzeci stopień na podium
Skład drużyny chłopców:
Pierzchała Antoni
Mysza Michał
Jania Hubert
Cichański Oskar
Domagała Sebastian
Jarosz Tymoteusz
Cichorz Piotr
Bielak Jakub
Kurek Kacper
Pępek Fabian
Dawiec Kacper
Opiekunem i nauczycielem wszystkich druzyn jest Ireneusz Potaczek.
Podsumowywujac zdobywamy :
Dwa razy 2 miejsce oraz jedno 3 miejsce w półfinałach wojewódzkich co nie wątpliwie jest kolejnym wielkim sukcesem naszej szkoły!