Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom za wsparcie finansowe, dzięki któremu nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje pasje i osiągać dalsze sukcesy sportowe. Serdecznie dziękujemy:
Sz.P. Malwinie Strama,
Sz.P. Tadeuszowi Cichańskiemu Sołtysowi Poręby Wielkiej wraz z Radą Sołecką,
Sz.P. Januszowi Potaczkowi Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu,
Sz.P. Grzegorzowi Wójcikowi Radnemu Rady Powiatu,
Sz.P. Andrzejowi Napora
Sz.P. Bartłomiejowi Tram.
W ramach otrzymanych od Państwa środków zakupiliśmy 22 pary profesjonalnych butów tzw. "kolce lekkoatletyczne", które posłużą uczniom podczas zajęć biegowych i zawodów sportowych. W imieniu uczniów składam Państwu ogromne podziękowania.
Dyrektor szkoły
mgr Agnieszka Sasal