W dniu 9 września odbył się coroczny zlot szkół, których patronem jest Władysław Orkan. Uczniowie szkół spotkali się tradycyjnie w domu Orkana, w obecnym muzeum "Orkanówce". Wśród siedmiu szkół z regionu udział wzięli także uczniowie kl. VIIIb naszej szkoły. Uczestnictwo w konkurencjach konkursowych przyniosło nam I miejsce w konkursie plastycznym. Wszyscy uczestnicy mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu dr Katarzyny Ceklarz - doktor nauk humanistycznych w zakresie etnologii i antropologii kulturowej na temat stroju zagórzańskiego. Poza tym na uczniów czekały inne atrakcje i konkursy "na wesoło".Organizatorami zlotu była Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu, Wójt i Rada Gminy Niedźwiedź.
DziękujemyOpiekunowie naszych uczniów to Panie mgr Małgorzata Białoń-Treit i mgr Danuta Porębska