• MISTRZOSTWO POWIATU LIMANOWSKIEGO

• Dziś w Limanowej odbyły się Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Powiatu limanowskiego w koszykówce dziewcząt rocznik 2010 i młodsi. Nasze ,,złotka" znów dały o sobie znać.

Mimo osłabienia (choroba podstawowej zawodniczki Julki Stąpór), dziewczęta wygrały wszystkie mecze grupowe a także finał z gospodarzem - czyli drużyną SP Nr1Limanowa.

Tym samym poprawily wynik z ubiegłego roku, kiedy to zdobyły wicemistrzowski tytuł.

Kolejny raz pokazały zagórzański charakter oraz ambicję i wolę walki.

Skład drużyny mistrzyń:

Wojtyczka Anna

Rusnak Martyna

Mrózek Paulina

Sater Milena

Cebula Maja

Tram Maja

Szczypta Paulina

Liberda Gabriela

Lasak Małgorzata

Czech Julia

Grabka Wiktoria

Opiekun i nauczyciel mgr Ireneusz Potaczek. Nieocenioną radą jak zawsze służył Pan mgr Marian Zembura. Gratulacje dla dziewcząt i trenerów

• ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA

• Kochanym Babciom i Dziadkom w dniu ich święta życzymy dużo zdrówka, uśmiechu, spełnienia wszystkich marzeń oraz pociechy z wnuczek i wnuczków. Sto lat

Laurki z życzeniami i upominki przygotowali uczniowie klas I - III

• WESOŁE ZABAWY NA ŚNIEGU

• Dziś pierwszaki z Ib szalały w śniegu przed szkołą. Były anioły, śnieżne budowle i inne zabawy. To były aktywne i wesołe zajęcia na świeżym powietrzu. Wychowawca mgr Małgorzata Kielusiak.

• JUTRO ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Szanowni Rodzice,

przypominamy, że w czwartek 19 stycznia o godz. 15.30 odbędzie się zebranie ogólne i wywiadówka śródroczna. Zapraszamy!!!

• LEKCJE Z TECHNOLOGIĄ PRZYSZŁOŚCI

• Uczniowie klas 8a i 8b na zajęciach z informatyki rozpoczęli przygodę z programowaniem mikrokontrolerów Arduino Mega 2560. Uczniowie uczą się konfiguracji, zasady działania i programowania poszczególnych elementów zestawu łącząc nauki fizyki, techniki oraz informatyki. Zestawy do programowania zostały zakupione przez szkołę w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Nauczyciel mgr inż. Łukasz Sułkowski

• KONCERT CHARYTATYWNY DLA DZIECI Z UKRAINY

• Zapraszamy na KONCERT CHARYTATYWNY „Dla dzieci z Ukrainy”
            Koncert skrzypcowy odbędzie się w Hotelu Górski Raj***
            w Porębie Wielkiej o godzinie 19:00!
            Spotkanie z muzyką na żywo:
            * Tango
            * Walc
            * Klasyka
            * Kinowa
            * Ukraińsko-Polska
            Koncert w wykonaniu SERHII BIELOV-muzyk Filharmonii Lwowskiej
            Zapraszamy wszystkich! Pokażmy, że muzyka może ponad podziałami pomagać potrzebującym!
            W dniu 15.01 od godz. 19:00 dochód z Restauracji będzie przeznaczony Fundacji Polsat dla dzieci z Ukrainy #DzieciomUkrainy
            ZAPRASZAMY!
            Pokaż mniej

• REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• Szanowni Rodzice!
            W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy  do klas pierwszych na kolejny rok szkolny. Terminarz rekrutacji:
            🔸️ Składanie przez rodziców wniosków o przyjęcie do szkoły (wnioski do pobrania w Sekretariacie szkoły) - od 09.01.2023 do 27.01.2023
            🔸️ Weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną - 30.01.2023
            🔸️ Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych (lista wywieszona na tablicy ogłoszeń w szkole) - do 06.02.2023
            🔸️ Złożenie przez rodziców potwierdzenia woli zapisu dziecka do szkoły w formie pisemnego oświadczenia - do 07.02.2023
            🔸️ Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych - do 15.02.2023
            ZAPRASZAMY!!!

• WYNIKI KONKURSU „STROIK BOŻONARODZENIOWY”

• Konkurs jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły.  Wybór był trudny, lecz komisja w składzie : mgr Małgorzata Loch, mgr Iwona Haras i mgr Monika Jania musiała wybrać najlepsze prace.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1. kategoria uczniowie klas I – III :

I miejsce – Julita Spyrka

II miejsce – Kacper Franczak

III miejsce – Karol Grzyb

Wyróżnienia:

- Nikola Cichorz

- Bartosz Kurek

1. kategoria uczniowie klas IV – VI:

I miejsce – Jakub Popielski

II miejsce – Julia Stąpór

III miejsce – Jakub Bielak

Wyróżnienia :

- Wiktor Rapacz

- Dawid Grzyb

1. kategoria uczniowie klas VII – VIII:

W tej kategorii konkurs nie został rozstrzygnięty, ponieważ dostarczono tylko jedną pracę  .

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu miało miejsce w czwartek  22 grudnia 2022 roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogromny wkład, jaki włożyli w przygotowanie tak pięknych i oryginalnych stroików, zaś najlepszym składamy serdeczne gratulacje.

Dziękujemy również  Pani Dyrektor mgr Agnieszce Sasal  za  sfinansowanie  nagród dla zwycięzców.

Organizator:

mgr Urszula Kapturkiewicz